Home / Tanıtım / Epimedyumlu macunun içeriği nedir? [Güncellendi]

Epimedyumlu macunun içeriği nedir? [Güncellendi]

Epimedyumlu macun içeriği nedir?

Epimedyumlu macun yıllar önce bulunmuş bir bitkinin birkaç bitki ile karışımından ortaya çıkan bir macundur. Ereksiyon problemi yani sertleşme problemini ortadan gidermektedir. Bunun yanı sıra daha birçok hastalığa şifa olmaktadır. Bu hastalıklardan birkaçını sayacak olursak;

Sertleşme problemi: Çağımızın cinsel vebası gibi olan sertleşme problemi erkeklerin cinsel hayatlarında en büyük can sıkıcı noktasıdır, tıbbın ürettiği ilaçların yan etkileri nedeniyle ilaç kullanmayan erkeklerden partnerleri tarafından hoş karşılanmadıkları için özgüvenleri kırılmaktadır. Epimedyumlu macun sertleşme problemini tek çay kaşığı ile yok eder ve hatta düzenli kullanımda ömür boyu etki oluşturur bir daha sertleşme problemi ile karşılaşmazsınız.

Erken boşalma problemi: Erken boşalma da en az ereksiyon kadar can sıkıcı bir sağlık problemidir. Partneriniz ile geçireceğiniz güzel vaktinizi kısa sürede geçirmenize ve partnerinizin doyum noktasına ulaşmadan birlikteliğin bitmesi iki taraf için de büyük bir problem oluşturmaktadır. Epimedyumlu macun erken boşalma problemini de ortadan kaldırır ve geciktirici etkisiyle güzel bir gece geçirmenizi sağlar.

Performans artırıcı özelliği: Cinsel hayatınızda performansınızın düşüklüğü birçok neden yüzünden olabilir örneğin, iş hayatınızdaki zorlu süreçler, günlük yorgunluk, stres ve sıkıntı. Bu saydığım nedenler dolayısıyla kendinizi serbest bırakamaz yorgunluk nedeniyle de partnerinizi asla mutlu edemezsiniz. Epimedyumlu macun partnerinizle iyi bir gece geçirmenizi, günlük sıkıntı ve stresten uzaklaşmanızı sağlayarak araştırmalara göre %70 kadar performans artışı gözlenmiştir.

 

Nereden alınır?

Epimedyumlu macun günümüzde birçok aktarda satılsa da bildiğiniz gibi çakma ve hile hurda karıştırılmış varyasyonları mevcuttur. Aktarlarınızdan Sidra epimedyumlu macun isterseniz hemen hemen birçok aktarınız size gösterecektir. Uğraşamam diyorsanız kargo bedava şeklinde sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Sidra, Kocaeli’de kurulmuş olup epimedyumlu macun üreticiliğinde bir numara markalardan birisidir. Gerek kalitesi gerek ise müşteri memnuniyeti sayesinde dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Türkiye’nin macun üreticiliğinde en eskilerinden biri olan sidra, bitkisel reyonum adresinde diğer çayları, macunları ve vital ürünleri ile sizleri beklemektedir.

Bizim önerimiz epimedyumlu macun alacaksanız kesinlikle Sidra markasının epimedyumlu macunundan almanızdır.

Hiçbir Yan Etkisi Yok!

Epimedyumlu macun içeriği tamamen bitkisel olduğundan içinde herhangi bir şekilde sağlınızı bozacak, yan etki gösterecek kimyasal ürün yoktur. İçerisinde bulunan bitkilerin hepsi aktarlardan ve mutfağınızdan olduğundan dolayı içerisinde herhangi bir şekilde yan etki oluşturacak veya dini açıdan sorun çıkartacak ürün yoktur.

 

Kaliteli Ürünler

Ürünlerin hepsi birçok kalite standartlarından geçerek üretildiğinden en kaliteli marka diyebiliriz. Ürünler birçok araştırma şirketi tarafından tam puan alarak şu anda helal sertifikası ile beraber 4 adet sağlık ve kalite sertifikasına uygun görülmüştür. Sağlık sertifikalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Üstelik kargo bedava!

50TL üstü tüm satın alımlarınızda kargonuz tarafımızca ödenecektir. Kargolar en iyi şekilde paketlenip kırılmayacak düzeye getirilip kargoya verilir, kargoda herhangi bir kırılma problemi ile karışlaşılması durumu olmayacaktır. Bildiğiniz gibi kargo şirketleri ne kadar anlaşmalı da olsak kargolara değer göstermeden atıp tutmaktadır, bu nedenle kırılan kargolarınız olursa tarafımıza whatsapp hattından veya mail adresimizden iletin.

 

https://www.bitkiselreyonum.com/ozel-urunler/sidra-epimedyumlu-macun-230-gr

Hakkında muhammedreyz